×

Zamawianie miejsc docelowych TIUS.PL

 
Rejestracja firmy
 

Trend przyszłości - międzynarodowa e-commerce!

Trend przyszłości - międzynarodowa e-commerce!

 W ostatnim czasie w mediach coraz częściej słychać słowa "międzynarodowa e-commerce". E-commerce w Chinach opiera się nie tylko na korzyści, takie jak rezygnacja z pośredników i obniżenie kosztów, ale i na politykę państwa, wspieranie przejścia tradycyjnych handlu zagranicznego przedsiębiorstw na nowy model.


Można powiedzieć, że międzynarodowa e-commerce całkowicie zmienić tradycyjną działalność gospodarczą obcych i będzie trend przyszłości. W ramach tradycyjnej działalności gospodarczej przedsiębiorstwo napotyka się ze znacznymi kosztami na takich scenach, jak urząd celny, kontrola państwowa, płatności, zwroty podatków, itp., i małe i średnie przedsiębiorstwa znaleźli się w niekorzystnej pozycji. A dzięki międzynarodowej e-commerce wszystkie te ogniwa są łączone w jednym miejscu, znacznie zmniejszając koszty. W ten sposób, zakłady produkcyjne mogą na równych warunkach wychodzić na rynek zagraniczny, i u wielu małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych pojawia się możliwość przetrwania i rozwoju.


Wybór odpowiedniej podkładki jest kluczowy moment, określający twój przyszły sukces lub porażka.
Jeśli chcemy nadążyć za rozwojem międzynarodowej e-commerce, przede wszystkim, trzeba wybrać odpowiednią platformę. Spójrzmy na obecny stan e-commerce.
Mówiąc o e-commerce, pamiętamy taobao, ale na dziś taobao – jakby człowiek średnich lat, od niego już nie można się spodziewać młodości i zdrowego wzrostu. A oto Sigcess właśnie teraz jest na etapie szybkiego, zdrowego wzrostu; uzyskując odpowiednie wsparcie, może nieskończenie wzrastać i umacniać.


Już w 2004 roku Sigcess zrealizowała "biznes bez granic", a w 2005 roku stał się jednym z organizatorów ósmego posiedzenia chińskich przedsiębiorstw międzynarodowej e-commerce. W 2006 roku Firma została przypisana przez stowarzyszenie e-commerce w Chinach "pilotażowy przedsiębiorstwem e-commerce", a w 2014 roku stała się jednym z pierwszych "pilotażowych międzynarodowej firmy e-commerce", a także został nazwany "innowacyjnym przedsiębiorstwem e-commerce".

 

Oczywiście, prawo wyboru – w twoich rękach. Mamy nadzieję, że dokonasz właściwego wyboru, który poprowadzi cię do błyszczącej sukcesu!

 

Napisz do autora Zamówić dzwonek
 
Przez News: http://sigcessmarket.tius.pl/
  • 86 (760) 82989XX

Tagi:

news

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Podobne wiadomości Показати ще

Wydarzenia
access_time03/21/2017 2:13 p.m.

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa

Wydarzenia
access_time06/05/2015 3:23 p.m.

Kompania "Termopak-engineering" wychodzi na polski rynek

Wydarzenia
access_time04/23/2015 8:42 a.m.

Nasza firma rozwija się

Wydarzenia
access_time04/23/2015 8:42 a.m.

Rozszerzenia naszej działalności o sektor motocyklowy

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create