W czerwcu 2021 r. uruchomiliśmy linię do produkcji gipsowych i cementowych puzderek i kasetek. Tego typu produkty są bardzo poszukiwane przez producentów świec Kraft z naturalnych rodzajów wosku, takich jak wosk sojowy i kokosowy.

W lipcu 2021 r. podjęliśmy decyzję o rozwinięciu działalności Privat Label dla małych prywatnych przedsiębiorców niezależnie od wielkości produkcji. Teraz każdy FOP może skupić się na sprzedaży na globalnych rynkach, takich jak Amazon czy Etsy, a produkcję powierzyć komuś, kto zna się na tym biznesie i ma doświadczenie. Produkcja kontraktowa świec z wosku sojowego, świec do masażu i dyfuzorów zapachowych jest teraz dostępna dla każdego.

W sierpniu 2021 roku wspólnie z niemiecką firmą Bekro uruchomiliśmy na Ukrainie masową produkcję barwników do świec. Teraz każdy nasz klient może sam stworzyć świece w takim odcieniu, na jaki ma zapotrzebowanie, pod warunkiem przedstawienia koloru z katalogu Pantone.

We wrześniu 2021 roku poszerzyliśmy gamę kolorów świec rustykalnych. Obecnie zawsze mamy w magazynie cylindry o średnicy 55 mm w palecie 21 odcieni. Wszystkie produkty są przedstawione na stronie internetowej. Dodatkowo istnieje możliwość wykonania świec w dowolnym kolorze wg palety Pantone na zamówienie.

W październiku 2021 r. do naszej oferty kolorowych wosków dodaliśmy 2 kolejne rozmiary 200mm*200mm i 260mm*255mm. Paleta kolorów wosku pszczelego obejmuje już ponad 25 odcieni.