Krzem (Silicon) - jeden z najważniejszych makroskładników, że w organizmie człowieka jest zaangażowane w tworzenie tkanki łącznej i nabłonka promuje wzrost włosów i paznokci, stymuluje fagocytozę, konieczne jest utrzymanie elastyczności tętnic i odgrywa ważną rolę w zapobieganiu chorób układu krążenia. Zapobiega negatywnym wpływom glinu na organizm, pobudza układ odpornościowy i spowalnia proces starzenia się tkanek.

Główną rolą tego pierwiastka śladowego w ludzkim ciele jest nadanie siły i elastyczności więzadłom, ścięgnom i tkance kostnej.

Występowanie procesów patologicznych, w tym raka, stwardnienie tętnic, cukrzyca, gruźlica, wola, niektóre skóry, kamienie w drogach oddechowych, często związane z zaburzeniami przemiany związków krzemu w korpus. Należy również zauważyć, że w każdej przewlekłej i ostrej patologii potrzeba krzemu wzrasta, a zwiększone spożycie tego pierwiastka prowadzi do poprawy samopoczucia i pomaga ciału radzić sobie z chorobą. Jest również pokazany zdrowym ludziom w celu zapobiegania i utrzymania zdrowych paznokci, skóry i włosów. Wśród pierwszych objawów braku krzemu: elastyczność naczyń zmniejszenie (co prowadzi do przyspieszenia starzenia się), próchnicy i chorób przyzębia, do paznokci łamliwość i wypadanie włosów, szybki wzrost ciśnienia krwi, pogorszenie układu nerwowego i mózgu, zakażenia wirusowe i częste przeziębienia.

Dobrze, jeśli racja żywnościowa przyczynia się do wejścia tego pierwiastka, ale nie zawsze tak jest. Zwłaszcza, gdy już jest niedobór krzemu lub złożonej choroby przewlekłej, onkopatologii. Następnie musisz podjąć kroki, aby go uzupełnić. Należy zauważyć, że forma rozwiązania nano-krzemowego jest najlepszym rozwiązaniem tego problemu. Jest całkowicie i bardzo szybko wchłaniany przez organizm, przyczynia się do szybkiego powrotu do zdrowia. Doctor funkoterapevt Markina N. A

Możesz kupić towary za pomocą linku: http://fungocentrum.tius.pl/pl/goods/view/5900920/all/krzem/
Zalecamy zapoznanie się z innymi lekami z tej kategorii i pomoc w zrekompensowaniu braku mikroelementów:http://fungocentrum.tius.pl/