Kijowskie centrum fungoterapii, bioregulacji i ajurwedy szczególnie na Święta Nowego Roku i Święta Bożego Narodzenia oferuje promocyjne ceny na następujące leki:

Sos z granatów 3.5 euro (zamiast 5 euro):
Jest bogaty w substancje i pierwiastki cenne dla organizmu - fitoncydy, garbniki, żelazo, potas i magnez, witaminy C, P, E, przeciwutleniacze, kwasy owocowe (duże ilości cytryny i jabłek), antocyjany. Kompleks witaminowo-mineralny ma pozytywny wpływ na układ sercowo-naczyniowy, obniża poziom cholesterolu i podwyższa poziom hemoglobiny. Ze względu na zdolność do zwiększenia poziomu hemoglobiny w krwi produkt jest zalecany do stosowania u osób cierpiących na patologie układu moczowego, nadciśnienia i niedokrwistości. Duża ilość potasu w kompozycji pomaga normalizować pracę serca i naczyń krwionośnych. Ma właściwości tonizujące, przeciwrobacze, przeciwbakteryjne.

http://fungocentrum.tius.pl/pl/goods/view/5900898/all/sos-z-granatow-narsharab/

Apricot Urbech 5 euro (zamiast 6 euro):
Spośród świeżych nieprażonych pestek moreli, które nie nadają się do obróbki termicznej lub chemicznej, dlatego występuje wysokie stężenie substancji odżywczych. Jądro moreli Urbech zawiera takie pierwiastki jak K, Ca, Fe, Cu, Zn i I. A także wysokie stężenie witaminy B17, które zdaniem naukowców przyczynia się do niszczenia komórek rakowych i przywracania zdrowych. Źródło wielonienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3, Omega-6, lecytyna, enzymy i glikozydy - które pomagają obniżyć poziom cholesterolu we krwi. Polisacharydy, błonnik, duża liczba pierwiastków śladowych i aminokwasów, tyrozyna, cystyna, kwas foliowy, arginina, tiamina, zawartość białka (15-25% białka roślinnego) pozwala organizmowi na szybszą regenerację po stresie i ogólnym zmęczeniu. Jest w stanie poprawić metabolizm komórkowy w naszym organizmie, korzystnie wpływa na układ nerwowy, zwłaszcza po stresie, depresji, poprawie stanu skóry, obniżeniu poziomu cholesterolu. Będzie to bardzo przydatne narzędzie do leczenia cukrzycy, zaburzeń immunologicznych, chorób układu krążenia, reumatoidalnego zapalenia kości i stawów, z niewystarczającą wagą i wadą wzroku.

http://fungocentrum.tius.pl/pl/goods/view/5900897/all/morela-urbech/

Grape pekmez 3.5 euro  (zamiast 5 euro):
Ma cały kompleks przydatnych elementów - Fe, K, Ca. 80% produktu składa się z węglowodanów, dzięki czemu pomaga szybko odzyskać i naładować baterie przez długi czas. Pęczek winogronowy jest źródłem magnezu, wapnia i żelaza. Warto dodać go do menu dla osób po przewlekłych chorobach, jak również podczas ciąży. Syrop nasyca organizm minerałami i kwasami organicznymi, szybko gasi głód i zapewnia długi ładunek energetyczny. W krajach wschodnich jest on stosowany w celu zwiększenia stężenia hemoglobiny i jest uważany za najlepszy sposób leczenia i zapobiegania anemii ze względu na wysoką zawartość żelaza, witamin z grupy B i mikroelementów. Promuje oczyszczanie krwi z radionuklidów i wolnych rodników. Systematyczne stosowanie wódki z winogron może wzmocnić ściany naczyń krwionośnych, zmniejszyć płytki cholesterolowe i zapobiegać ryzyku chorób sercowo-naczyniowych.

http://fungocentrum.tius.pl/pl/goods/view/5900892/all/pekmez-winogron/

Mamy nadzieję, że te przydatne produkty wzmocnią Twoje samopoczucie w Nowy Rok!