Przedstawiamy nową kolekcję strojów karnawałowych dla dzieci i dla dorosłych, które zostały zaprojektowane przez naszych utalentowanych projektantów. Wszystkie modele - nowoczesne, jaskrawe, wysokiej jakości i w przystępnej cenie.
W każdej z kategorii pojawiły się nowe modele. Wśród najbardziej popularnych - stroje na szkolne przedstawienie, a także kostiumy na Halloween. Ogromny wybór różnego rodzaju strojów karnawałowych na każdy gust i na każdy wiek: od najmłodszych do dorosłych.
U nas, w katalogu przystępne wiele ciekawych obrazów dla animatorów, które na pewno będą rozpoznawalne i spodobają się dzieciom.
Ponieważ jesteśmy producentami wszystkich przedstawionych w naszym katalogu kostiumów, mamy możliwość zaoferowania wszystkich sklepów internetowych, które sprzedają stroje karnawałowe i korzystne warunki współpracy.
Nasza techniczna baza pozwala produkować stroje karnawałowe dowolnej złożoności i w dowolnej ilości. Szczegóły do współpracy i dostaw prosimy o kontakt na jeden z podanych numerów na stronie internetowej.