W lipcu na polskim rynku otworzył się nowy sklep internetowy ukraińskiego producenta zestawów do haftowania koralikami BS „Soles"! Nasz sklep dla tych ludzi, którzy lubią tworzyć piękność swoimi rękami, którzy cenią jakość i oryginalność. BS «Soles» oferuje najlepsze tkanki (producent Germania) z naniesionym wizerunkiem do haftowania koralikami, a także piękne zestawy do haftowania koralikami, wysokiej europejskiej jakości, ze schematami zmysłowych ikon, czarujących widoków, kwiatów, itd. do dowolnego wyboru. Swoją przewagę oddajemy kanwie do haftowania na religijną tematykę. Schematy z wysokim poziomem szczegółów, kompletowane wyjątkowo koralikami Preciosa (Czechy) i igłą.

Dla naszych klientów, to będzie nie tylko piękne, jakościowe zestawy, a również oferta do budowy własnego biznesu, ponieważ haftowanie koralikami dzisiaj bardzo jest modne i zawsze było rękodziełem, jakie cenią i cenili jeszcze w Starożytnym Egipcie. Sprzedajemy przeważnie hurtem, oraz detalicznie w dostępnych cenach.

Towary marki BS «Soles», które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym są nie tylko doskonałe jakościowo, lecz również tanie. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, żeby nasz asortyment odpowiadał Państwa wymaganiom.

W dzisiejszym czasie istnieje dużo kompanij, które oferują zestawy do haftowania koralikami, chociaż jakościowy towar, zrobiony z miłością, można ocenić tylko pod czas jego użycia. Dlatego nie odmawiaj sobie pracować z produktami wysokiej jakości. Dowiedź się więcej o tym, co zrobi twoją pracę lekką i przyjemną.

Czekamy Państwa w sklepie internetowym BS «Soles»! http://soles.tius.pl/