CZT Group ltd jest jedną z czołowych firm w Ukrainie zajmujących się hurtową sprzedażą i dystrybucją produktów chemii budowlanej ukraińskiego producenta.

W tym roku zespół firmy podjął decyzję rozszerzyć obszary swej działalności na tereny Polski oraz innych krajów UE. Sklep internetowy CZT Group zawiera szeroką ofertę produktów chemii budowlanej. Katalog towarów podzielony jest na rubryki, każdy produkt zostaw dokładnie opisany i opatrzony zdjęciami. Chcemy zauważyć, że producenci chemii budowlanej posiadają certyfikaty i mają odpowiednie wnioski na wszystkie produkty, co oznacza ich wysoką jakość i sprawdzoność. Towary oferowane i realizowane prez sklep internetowy CZT Group produkowane są w Ukrainie, a więc nie kosztują tak drogo, jak takie same produkty z Europy. I to nie wszystko: sklep internetowy CZT Group zajmuję się hurtową sprzedażą, co też zmniejszy Państwa koszty w kilka razy.

Poszukujemy nowych partnerów i dystrybutorów naszych towarów w Europie! Posiadamy atrakcyjne warunki współpracy. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Serdecznie zapraszmy do sklepu internetowego CZT Group!