Firma "Król" - dystrybutor z wieloletnim doświadczeniem i uznaniem klientów, oferuje szeroki wybór sprzętu oświetleniowego, sprzętu do nadzoru wideo, meble i wyposażenia dla przedsiębiorstw, towary i wyposażenia rolnicze, sprzęt, narzędzia budowlane, akumulatory, silniki, pompy, sprzęt spawalniczy, generatory prądu i wiele innych artykułów. Wszystkie nasze produkty posiadają certyfikaty odpowiedności i jakości z gwarancją od producenta. Oni dostarczają się Państwu bezpośrednio z fabryki.

Nasza firma współpracuje bezpośrednio z wiodącymi europejskimi i ukraińskimi producentami, dlatego nasze ceny są konkurencyjne na rynku i dostępne dla każdego. To także pozwala nam szybko dostarczyć naszym klientom jakąkolwiek partię towaru i proponować wygodne oferty.

Hurtowe klienci, z którymi zostanie ustalona ciągła wspólpraca, uzyskają status oficjalnych przedstawicieli.

Jeżeli chcecie zaoszczędzić na zakupie narzędzi i urządzeń lub może znaleźć partnera, z którym Państwa biznes pójdzie w górę? Wtedy jesteśmy gotowi do współpracy! Jeżeli jesteście zainteresowani naszymi towarami, wtedy skontaktujcie się z nami!