M.KraFVT - znany producent obuwia w Ukrainie już od kilku lat udowodnia, że jest producentem towarów wysokiej jakości oraz wyróznia się oryginalnymi projektami. Tworzeniem modeli zajmują się profesjonalni projektanci mody, którzy dbają nie tylko o tym jak wygląda obuwie firmy i o zgodność z trendami mody, ale również o praktyczności i komforcie buta. Większość prac wykonywana jest ręcznie, co zapewnia kontrolę nad jakością butów na każdym etapie produkcji. Wszystkie materiały i komponenty wykorzystywane w produkcji są importowane z Włoch, Turcji, Hiszpanii, Niemczech i innych krajów europejskich. Fabryka obuwia specjalizuje się w sprzedaży hurtowej skórzanego obuwia damskiego i męskiego własnej produkcji. Nasz zakład produkcji obuwia oferuje Państwu ponad 300 modeli obuwia z powodzeniem łącząc styl, jakość i przystępne ceny.


W związku z rozwojem firmy M.KraFVT i rosnącą ofertą produktową, pragniemy zaprosić Państwo do nawiązania współpracy handlowej na wzajemnie korzystnych warunkach. Firma zawsze stara się poprawić jakość i niezawodność produktów dla naszych klientów, wykorzystując zaawansowane technologie produkcji oraz materiały wyjątkowo naturalne i wysokiej jakości. Nasz katalog butów zaskoczy Państwa rozmaitością stylów i modeli. Ofertę, orientowaną, przede wszystkim, na sprzedaż hurtową - charakteryzują:

- szeroki wybór modeli od klasycznych i eleganckich do ultra-nowoczesnych i dla młodzieży;

- aktualne informacje o nowych modeli na przyszły sezon za pośrednictwem strony internetowej i e-mail;

- szeroka gama rozmiarów butów;

- program gwarancji na towary;

- indywidualne podejście;

- sezonowe promocje i rabaty.

Producent butów skórzanych M.KraFVT już odzyskał zaufanie ukraińskich klientów i teraz wychodzi na rynek Polski aby zdobyć zaufanie Polaków.

Uwaga! Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych z Polski i krajów UE! Zapewniamy dobrą europejską jakość produktów w niskiej ukraińskiej cenie!

Prosimy o kontakt!