"AGROKOMPLEKS FENIKS sp. z o.o." - kompania z autorytetem producenta ekologicznych produktów, która wychodzi na polski rynek. "Agrokompleks Feniks sp. z o.o." jest producentem jajek przepiórczych i hodowli przepiórek, On stał popularny, dzięki ekologicznej uprawie i opiece przepiórek na swojej farmie. Jajka przepiórek i ich mięso - to są produkty dietetyczne, które uniemożliwią wykorzystanie sztucznych pokarmów i sterydowych suplementów.

Zgodnie z europejskimi normami jakości, firma gwarantuje Państwu atrakcyjne ceny i jest gotowa spełnić wszystkie potrzeby. Na rynku ukraińskim, firma ma bogate doświadczenie z klientami hurtowymi i może zapewnić dostawę od 1 tony mięsa i 2 tysiące paczek jajek po 20 sztuk na miesiąc. Jesteśmy gotowi do współpracy z hurtowymi klientami i klientami małego biznesu.

Największe nasze przewagi to:
- niezawodność (przez wiele lat firma uzyskała autorytet hurtowych nabywców i konsumentów);
- naturalność produkcji (wszystkie produkty są uprawiane w warunkach ekologicznych. Do karmienia używają się tylko ekologiczne produkty, które zapewniają bezpieczeństwo produktów od pestycydów);
- licencje i certyfikaty (żeby upewnić się, że nasi klienci nie mają wątpliwości w jakości i ekologiczności naszych produktów, firma ma wszystkie certyfikaty, które to gwarantują);
- atrakcyjne ceny (nasze produkty mają takie ceny, które mogą sobie pozwolić nie tylko hurtowe nabywcy, ale każda rodzina. Niezależnie od ilości produktów, które Państwo kupują, będziemy liczyć się ze wszystkimi potrzebami naszych klientów i zwracamy uwagę wszystkich życzeń dotyczących przygotowania i dostarczenia produktów).