Nasza firma rozwija się na rynku od 2000 roku. Początki naszej działalności wiążą się głównie z akumulatorami i do dnia dzisiejszego sprzedaż akumulatorów stanowi istotny udział w obrotach naszej firmy. Uzyskując znaczny udział w rynku objęliśmy swoją dystrybucją rejon północno-wschodniej Polski.

Zamiłowanie właściciela firmy do motocykli doprowadziło do rozszerzenia w roku 2005 naszej działalności o sektor motocyklowy. Wprowadziliśmy do oferty materiały eksploatacyjne, opony, oleje oraz inne produkty niezbędne wszystkim użytkownikom jednośladów. W naszej ofercie handlowej znajdują się produkty najlepszych światowych marek.

 Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych w roku 2006 uruchomiliśmy sklep detaliczny znajdujący się w Warszawie przy ul. Starzyńskiego 10. Prowadzony jest tam także serwis motocyklowy ukierunkowany na wymiany materiałów eksploatacyjnych. Z początkiem sezonu 2009, po gruntownym remoncie naszego sklepu uruchomiliśmy także w tej lokalizacji sprzedaż i serwis skuterów marki Kingway.

 W roku 2007 powołana do życia została spółka Autokompleks Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, dzięki której poszerzyliśmy zakres dystrybucji na Wielkopolskę. Profil działalności spółki poznańskiej zbliżony jest do profilu firmy w Warszawie, ponieważ korzystamy w większości z tej samej bazy dostawców.

Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju firmy doprowadziło w  roku 2009 do utworzenia serwisu samochodowego który ukierunkowany jest przede wszystkim na usługi wulkanizacyjno-oponiarskie. Istnieje tam także możliwość wymiany oleju, serwisu klimatyzacji czy naprawy hamulców.

Nowe inwestycje a także zaangażowanie i ciężka praca pracowników powodują że wciąż powiększamy grono swoich Klientów. Wkładamy wiele wysiłku w to aby dalej rozwijać i udoskonalać naszą działalność na wszystkich frontach.

http://www.autokompleks.pl/www/pl/strona/191/