Pewno wiele razy myśleliście Państwo o tym, jak zmniejszyć koszty na ogrzewanie mieszkania, biura czy magazynu. Ale jak to zrobić bez zmian samego systemu ogrzewania, nie tracąc czasu na wyszukiwanie specjalistów lub nowych sposobów?

Oferujemy Państwu skuteczne energooszczędne ogrzewacze, do tego łatwe w instalacji - grzejniki sufitowe od producenta - firmy Bilux.

Grzejniki sufitowe Bilux - to promienniki podczerwieni, które są stosowane do ogrzewania pomieszczeń z wysokimi sufitami, od 4 do 15 metrów i są montowane do sufitów. Płyta tworzy przydatne dla zdrowia ludzkiego długofalowe promieniowanie podczerwone. Promienniki podczerwieni grzeją nie powietrze, a otaczające przedmioty, ludzie, kostrukcji. Są one bardzo wygodne, łatwe w instalacji, oszczędzają energię elektryczną i nie potrzebują specjalnej obsługi. Mogą Państwo stosować promienniki podczerwieni Bilux jako podstawowe lub dodatkowe źrudło ogrzewania. Oprócz standardowego użytkowania promienniki podczerwieni Bilux okazały się doskonałe do użytku na zewnątrz, do celów grzewczych lub rozwiązywania różnych problemów technicznych (na przykład, do roztapiania śniegu).

Ponadto producenci nadają gwarancję na produkty na 3 lata.

Zamówić gzejniki sufitowe hurtem online mogą Państwo na naszej stronie internetowej CZT Group! Oferujemy szeroki wybór grzejników sufitowych od producenta - firmy Bilux w dostępnych cenach. Prosimy o kontakt!