Od teraz hurtowym i drobnym polskim nabywcom dostępne akcesoria i elementy do wyrobu biżuterii, półfabrykaty do wyrobu biżuterii i towary dla handmade w najniższych cenach. Firma „Świat biżuterii" – to dystrybutor towarów do rękodzieła, który pracuje prost z producentami, dlatego gwarantuje wysoką jakość i bardzo atrakcyjne ceny.

Dzięki szerokiej gamie różnych artykułów wy zawsze zmożecie stworzyć unikalną i oryginalną biżuterię swoimi rękami lub, jeśli chcecie na tym dobrze zarobić, zaciekawić nowych i byłych klientów.

Nasza akcesoria do wyrobu biżuterii - to szeroka gałąź produktów, bez których nie sposób byłoby stworzyć oryginalny naszyjnik, bransoletkę czy kolczyki. Półfabrykaty - to wszystkie akcesoria jubilerskie służące do wyrobu biżuterii, które łączą poszczególne jej części w całość a także ozdabiają ją nadając tym sposobem styl i charakter.

Asortyment akcesoria do biżuterii w naszym sklepie internetowym wciąż się powiększa zgodne z modowymi trendami europejskimi. Wykonane oni są z metalu, lecz jest także dostępna szeroka gama produktów na bazie akrylu czy gumy. Szeroka gama elementów do biżuterii w dostępnych cenach powoduje, że każdy zajmujący się rękodziełem artystycznym znajdzie w niej coś zadowalającego dla siebie. Oprócz tego w naszym sklepie internetowym można kupić jakościowe nici, paciorki, kryształki Swarovski, igły, podkłady i wykończenia, koraliki, bazy do bransolet, pierścionków i broszek, kamienie sztuczne jubilerskie i mnóstwo dodatków do tworzenia biżuterii i hand made.

Dostarczamy nasz towar po całej Polsce. Odpowiemy na wszystkie pytania Państwa, zostało się tylko skontaktować z nami. Jesteśmy gotowe do współpracy!

Więcej towarów możecie zobaczyć w naszym sklepie internetowym http://mirbiju.od.ua/.