«Tunika» - hurtownia odzieży dla dzieci online do niedawna prowadziła handel hurtowy we wszystkich regionach Ukrainy, Rosji, Tadżykistanu, Uzbekistanu, Mołdawii, Białorusi, Kazachstanu, Turkmenistanu, Armenii, Gruzji i Azerbejdżanu. Ale już teraz zdecydowano zaoferować produkty z Ukrainy i polskim konsumentom. Nasza firma zajmuje się wyłącznie hurtową sprzedażą artykułów dziecięcych online. Dlatego oferta sklepu internetowego «Tunika» jest precyzyjnie dostosowywana do potrzeb klientów hurtowych. A to oznacza niskie ceny, wysoką jakość materiałów i szycia, szybką dostawę i wygodne sposoby opłaty zamówień. Nasza internetowa hurtownia z artykułami dla dzieci reprezentuje modne ubranie dla dzieci w takich pozycjach:

- sukienki, spódnice, tuniki, kostiumy dla dziewczynek;

- ubrania dla chłopców;

- kombinezony;

- stroje świąteczne;

- mundurki szkolne dla dziewczynek (spódnice, bluzki, sukienki, spodnie).

Więc teraz można złożyć zamówienie i kupić eleganckie i stylowe modele odzieży dla dzieci w najniższych cenach od producenta i w Polsce. Nasz sklep z dziecięcą odzieżą - prawdziwy skarb dla firm, które sprzedają odzież dziecięcą detalicznie. Oszczędność czasu, inwestycyj i maksymalny zysk są gwarantowane.

Uwaga! Zapraszamy do współpracy odbiorców hurtowych z Polski i innych krajów UE! Zapewniamy dobrą europejską jakość produktów w niskiej ukraińskiej cenie!

Wybieraj i kupuj ubrania dla dzieci od producenta hurtem tutaj.