Targi pracy to często wykorzystywane narzędzie marketingu rekrutacyjnego. Udział firmy w targach pracy to doskonała okazja, aby zaprezentować ofertę firmy szerokiemu gronu potencjalnych kandydatów do pracy i na praktyki, a z drugiej strony– zebrać ciekawe informacje o postrzeganiu firmy na rynku pracy.

Dlaczego zdecydowaliśmy się na udział? Z roku na rok popularność Targów Pracy zwiększa się bardzo mocno. Dla naszej firmy jest to doskonała możliwość zaprezentowania wizerunku firmy na terenie całej Polski. Każdy odwiedzający nasze wirtualne stoisko mógł zadawać rozmaite pytania związane z firmą lub stanowiskiem pracy zanim jeszcze zdecyduje się na nie aplikować. Uczestnictwo w Targach zmniejsza więc koszty rekrutacji.

Dlaczego wirtualne? Odzwierciedlanie rzeczywistości w świecie wirtualnym to bardzo atrakcyjna forma komunikacji oraz oszczędność czasu osób poszukujących nowych wyzwań zawodowych. Wirtualna forma targów daje możliwość bycia tam, gdzie czasem trudno dotrzeć osobiście. Ponadto Internet to medium, które zdobywa sobie coraz większe grono zwolenników. Na chwilę obecną ponad 80% osób wybiera właśnie Internet przy poszukiwaniu pracy (Źródło: gemiusAdHoc). Jeżeli ktoś szuka pracy poza miejscem zamieszkania, takie targi to idealna szansa na zrealizowanie swoich planów zawodowych.

http://www.zmnove.pl/