×

Zamawianie miejsc docelowych TIUS.PL

 
Rejestracja firmy
 

Rozszerzenia naszej działalności o sektor motocyklowy

Rozszerzenia naszej działalności o sektor motocyklowy

Nasza firma rozwija się na rynku od 2000 roku. Początki naszej działalności wiążą się głównie z akumulatorami i do dnia dzisiejszego sprzedaż akumulatorów stanowi istotny udział w obrotach naszej firmy. Uzyskując znaczny udział w rynku objęliśmy swoją dystrybucją rejon północno-wschodniej Polski.

Zamiłowanie właściciela firmy do motocykli doprowadziło do rozszerzenia w roku 2005 naszej działalności o sektor motocyklowy. Wprowadziliśmy do oferty materiały eksploatacyjne, opony, oleje oraz inne produkty niezbędne wszystkim użytkownikom jednośladów. W naszej ofercie handlowej znajdują się produkty najlepszych światowych marek.

 Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów indywidualnych w roku 2006 uruchomiliśmy sklep detaliczny znajdujący się w Warszawie przy ul. Starzyńskiego 10. Prowadzony jest tam także serwis motocyklowy ukierunkowany na wymiany materiałów eksploatacyjnych. Z początkiem sezonu 2009, po gruntownym remoncie naszego sklepu uruchomiliśmy także w tej lokalizacji sprzedaż i serwis skuterów marki Kingway.

 W roku 2007 powołana do życia została spółka Autokompleks Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, dzięki której poszerzyliśmy zakres dystrybucji na Wielkopolskę. Profil działalności spółki poznańskiej zbliżony jest do profilu firmy w Warszawie, ponieważ korzystamy w większości z tej samej bazy dostawców.

Poszukiwanie nowych kierunków rozwoju firmy doprowadziło w roku 2009 do utworzenia serwisu samochodowego który ukierunkowany jest przede wszystkim na usługi wulkanizacyjno-oponiarskie. Istnieje tam także możliwość wymiany oleju, serwisu klimatyzacji czy naprawy hamulców.

Nowe inwestycje a także zaangażowanie i ciężka praca pracowników powodują że wciąż powiększamy grono swoich Klientów. Wkładamy wiele wysiłku w to aby dalej rozwijać i udoskonalać naszą działalność na wszystkich frontach.

http://www.autokompleks.pl/www/pl/strona/191/

Napisz do autora Zamówić dzwonek
 
Przez News: http://about.tius.pl/
  • +38 (067) 36138XX

Tagi:

news news

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Podobne wiadomości Показати ще

Wydarzenia
access_time03/21/2017 2:13 p.m.

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa

Wydarzenia
access_time11/25/2016 12:00 p.m.

Trend przyszłości - międzynarodowa e-commerce!

Wydarzenia
access_time06/05/2015 3:23 p.m.

Kompania "Termopak-engineering" wychodzi na polski rynek

Wydarzenia
access_time04/23/2015 8:42 a.m.

Nasza firma rozwija się

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create