Obniżenie ceny fitoproduktów UNANI

Obniżenie ceny fitoproduktów UNANI

Oferujemy najniższą OBNIŻONĄ CENĘ dla linii produktów fito UNANI. Tylko 3 euro - to najlepsza oferta przywrócenia zdrowia!

Podstawą medycyny UNANI są nauki greckiego lekarza Hipokratesa i rzymskiego lekarza Galena, jego dalszy rozwój wynika z osiągnięć arabskich i perskich lekarzy, takich jak Razi, Awicenna (Ibn Sen), Al-Zahravi i Ibn Nafis.

Medycyna wschodnia, w tym UNANI, uważa organizm za pojedynczy system, w którym zaburzona jest równowaga wewnętrzna, i kieruje wszystkimi wysiłkami w celu wyeliminowania pierwotnych przyczyn chorób. Obecnie znaczna część zachodnich naukowców dochodzi do tego samego wniosku, który od czasów starożytnych został uznany przez tradycyjną medycynę wszystkich krajów i narodów i sformułowany jest na wschodzie w następujący sposób: „wszystkie choroby przewlekłe docierają do nas z jelit”. Głównymi składnikami są rośliny lecznicze i spożywcze, a także naturalne minerały, niektóre produkty pochodzenia zwierzęcego. Z ich pomocą można oczyścić organizm z nagromadzonych toksyn - w tym celu składniki, które stymulują przepływ żółci, moczu, regulują funkcje jelita, narządy oddechowe, mają działanie napotne, a także nasycają organizm niezbędnymi makro i mikroelementami, aby przywrócić syntezę niezbędnych enzymów i hormonów.

Leuconil syrop – kompleks zawiera w swoim składzie najbardziej niezbędne witaminy, minerały i przeciwutleniacze, aby dostarczyć kobiecemu ciału niezbędnych substancji biologicznie czynnych. Poprawia krążenie krwi w żeńskich narządach rozrodczych, zapewnia ochronę antyoksydacyjną, spowalnia proces starzenia, działa przeciwnowotworowo. Normalizuje procesy trawienia i metabolizmu, ma wysoką aktywność bakteriobójczą, działanie przeciwzapalne.

Nafex syrop – źródło naturalnych substancji biologicznie czynnych do stosowania w sezonowych przeziębieniach i zaostrzeniach przewlekłych chorób dróg oddechowych, pomaga złagodzić kaszel. Syrop obejmuje rośliny, które przez wiele stuleci były używane do poprawy układu oddechowego, mają działanie wykrztuśne, przeciwzapalne, przeciwbakteryjne i przeciwbólowe.

Deenar syrop jest suplementem diety w diecie specjalnie opracowanej w celu normalizacji funkcjonowania wątroby i dróg żółciowych. Ma łagodny efekt przeczyszczający. Jest to kompleksowa ochrona, która działa na poziomie komórkowym. Wspomaga eliminację toksyn, wzmacniając ochronne funkcje organizmu.

Możesz kupić w naszym sklepie internetowym:

Leuconil syrop: http://fungocentrum.tius.pl/pl/goods/view/5900986/all/leuconil-syrop/

Nafex syrop: http://fungocentrum.tius.pl/pl/goods/view/5900985/all/nafex-syrop/

Deenar syrop: http://fungocentrum.tius.pl/pl/goods/view/5900987/all/deenar-syrop/

Napisz do autora Zamówić dzwonek
 
Przez News: http://fungocentrum.tius.pl/
  • +38 (044) 331-74-XX

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Podobne wiadomości Показати ще

Wiadomości z firmy
access_time11/27/2018 2:29 p.m.

Dom na eksport: "Chata-Zrub" teraz pracuje także w Polsce

Wiadomości z firmy
access_time05/10/2017 9:09 a.m.

Firma "ALTERGUMA" - producent wyrobów gumowych poszukuje dystrybutorów!

Wiadomości z firmy
access_time10/17/2016 12:00 p.m.

Ekskluzywne firmowe torby z haftem teraz można kupić w Polsce!

Wiadomości z firmy
access_time10/17/2016 12:00 p.m.

TM "Dr. Wełna" przedstawia towary dla polskich nabywców

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create