×

Zamawianie miejsc docelowych TIUS.PL

 
Rejestracja firmy
 

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa

Świat się dynamicznie zmienia, również ten gospodarczy. W życie wchodzą nowe regulacje, które wpływają na warunki w jakich prowadzi się biznes. Te sprawy będą przedmiotem III Polsko Ukraińskiej Konferencji Biznesowej, która została zaplanowana w dniach 27-28 kwietnia 2017 roku we Lwowie.

Na Konferencji spotkają się przedsiębiorcy z Polski i Ukrainy. Będą rozmawiać o warunkach działania na terenie obydwu państw oraz poszukiwać płaszczyzn współpracy, wymienią poglądy na temat doświadczeń polskich i ukraińskich przedsiębiorców. Celem wydarzenia jest przekazanie przez praktykujących przedsiębiorców w jasny i przejrzysty sposób wiedzy o najważniejszych zmianach w przepisach, oraz tych zaplanowanych w 2018, w Polsce i na Ukrainie. Na Konferencji zostaną przedstawione nowe tendencje w obrocie towarowym i zmiany w tym obszarze pomiędzy Ukraina i Unią Europejską. Zaplanowano dyskusję o działalności i kondycji nowych ukraińskich przedsiębiorstw w Polsce oraz polskich na Ukrainie i jakie wyzwania stoją przed tymi organizacjami.

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa to doskonała okazja dla przedsiębiorców polskich, którzy planują ekspansję na Ukrainie, przedsiębiorców ukraińskich, którzy chcą założyć działalność gospodarczą w Polsce, biznesmenów, poszukujących partnerów handlowych w obu krajach oraz organizatorów z różnych branż segmentu B2B, zainteresowanych współpracą.

Wśród prelegentów na III Polsko-Ukraińskiej Konferencji Biznesowej są m. in. Jan Załubski – współzałożyciel i Prezes firmy Zet Transport, Tomasz Dąbrowski - Prezes firmy KDS, Juliusz Bolek - Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu oraz , Piotr Alejski - Główny Dyrektor polskiej filii międzynarodowej firmy logistycznej SAT Albatros Sea Air Service oraz koordynator optymalizacji łańcucha dostaw w OIA Global, Bogdan Małachiwskyj – właściciel firmy T-Proekt, Natalia Kishyk – właściciel Rodemna.

Organizatorzy zaplanowali BiznesMarket, umożliwiający przedsiębiorcom 5-minutowe zaprezentowanie działalności swojej firmy oraz przekazanie jaki rodzaj współpracy ich interesuje.

Organizatorzy spodziewają się około 200 uczestników. Dla zainteresowanych przedsiębiorstw jest przewidziana część wystawiennicza.

Lokalizacja: Lwów, ul. Morozna 14, Grand Hall hotelu Sonata

Czas trwania: 27.04.2017 – 17:00 – 23:00, 28.04.2017 – 09:30 – 16:00

Kontakt:

tel.: +38 (067) 18 100 28, +48 512 777 605

e-mail: konferencja@rodemna.com

Rejestracja możliwa na stronie: http://rodemna.com/konferencja_biznesowa_2017_pl.php

lub przez evenea.pl: http://bit.ly/2mfzSVu

Wydarzenie w sieci Facebook: http://bit.ly/2mN37fu

Organizator: Rodemna advertising online

Napisz do autora Zamówić dzwonek
 
Przez News: http://about.tius.pl/
  • +38 (067) 36138XX

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Podobne wiadomości Показати ще

Wydarzenia
access_time11/25/2016 12:00 p.m.

Trend przyszłości - międzynarodowa e-commerce!

Wydarzenia
access_time06/05/2015 3:23 p.m.

Kompania "Termopak-engineering" wychodzi na polski rynek

Wydarzenia
access_time04/23/2015 8:42 a.m.

Nasza firma rozwija się

Wydarzenia
access_time04/23/2015 8:42 a.m.

Rozszerzenia naszej działalności o sektor motocyklowy

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create