15 Rocznica kompanii Sigcess

15 Rocznica kompanii Sigcess

Piętnaście niezapomnianych lat minęło, torując genialny sposób kompanii Sigcess. Za te piętnaście lat partnerzy Sigcess przeszły przez bezinteresowną walkę z ostrą konkurencją, przez wiele prób i osiągnęli wspaniały sukces. 16 stycznia 2016 roku w Shenyang w prowincji Liaoning, Chiny odbyło się uroczyste obchody tego szczególnego wydarzenia – 15 Rocznicy kompanii Sigcess, a także ceremonia wręczenia nagród dla partnerów Sigcess.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania wypowiedzi Prezesa kompanii Li Lu Zi, który powiedział o nowatorskim projekcie firmy "Internet + duża zdrowie + duże dane + medyczna platforma" i o nowym wyjątkowym produkcie z oleju lnianego, a także wyraził wdzięczność oddanym pracownikom firmy. W końcu swoim przemówieniu opowiedział o planach przyszłego rozwoju firmy, inspirując wszystkich partnerów na ciągły ruch do przodu.

Następnie na scenę wyszedł dyrektor generalny kompanii pan Zhu Chaofu (Jackie). W swoim przemówieniu przypomniał historię rozwoju firmy i zachęca partnerów do dalszych wysiłków, radości i zwycięstw.

Te piętnaście lat stały się dla Sigcess przez od urodzenia do rozwoju i ciągłego wzmocnienia, to było piętnaście lat, pełne koleje losu, smutków i radości. Jesteśmy przekonani, że następne piętnaście lat przyniosą zawsze w dużej rodzinie Sigcess jeszcze więcej sukcesów i chwały!

Napisz do autora Zamówić dzwonek
 
Przez News: http://sigcessmarket.tius.pl/
  • 86 (760) 82989XX

Tagi:

news

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Podobne wiadomości Показати ще

Wydarzenia
access_time03/21/2017 2:13 p.m.

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa

Wydarzenia
access_time11/25/2016 12:00 p.m.

Trend przyszłości - międzynarodowa e-commerce!

Wydarzenia
access_time06/05/2015 3:23 p.m.

Kompania "Termopak-engineering" wychodzi na polski rynek

Wydarzenia
access_time04/23/2015 8:42 a.m.

Nasza firma rozwija się

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create