×

Zamawianie miejsc docelowych TIUS.PL

 
Rejestracja firmy
 

Nowość dla polskich rękodzielników!

Nowość dla polskich rękodzielników!

W lipcu na polskim rynku otworzył się nowy sklep internetowy ukraińskiego producenta zestawów do haftowania koralikami BS „Soles"! Nasz sklep dla tych ludzi, którzy lubią tworzyć piękność swoimi rękami, którzy cenią jakość i oryginalność. BS «Soles» oferuje najlepsze tkanki (producent Germania) z naniesionym wizerunkiem do haftowania koralikami, a także piękne zestawy do haftowania koralikami, wysokiej europejskiej jakości, ze schematami zmysłowych ikon, czarujących widoków, kwiatów, itd. do dowolnego wyboru. Swoją przewagę oddajemy kanwie do haftowania na religijną tematykę. Schematy z wysokim poziomem szczegółów, kompletowane wyjątkowo koralikami Preciosa (Czechy) i igłą.

Dla naszych klientów, to będzie nie tylko piękne, jakościowe zestawy, a również oferta do budowy własnego biznesu, ponieważ haftowanie koralikami dzisiaj bardzo jest modne i zawsze było rękodziełem, jakie cenią i cenili jeszcze w Starożytnym Egipcie. Sprzedajemy przeważnie hurtem, oraz detalicznie w dostępnych cenach.

Towary marki BS «Soles», które znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym są nie tylko doskonałe jakościowo, lecz również tanie. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie klientów, dlatego też dokładamy wszelkich starań, żeby nasz asortyment odpowiadał Państwa wymaganiom.

W dzisiejszym czasie istnieje dużo kompanij, które oferują zestawy do haftowania koralikami, chociaż jakościowy towar, zrobiony z miłością, można ocenić tylko pod czas jego użycia. Dlatego nie odmawiaj sobie pracować z produktami wysokiej jakości. Dowiedź się więcej o tym, co zrobi twoją pracę lekką i przyjemną.

Czekamy Państwa w sklepie internetowym BS «Soles»! http://soles.tius.pl/

 

Napisz do autora Zamówić dzwonek
 
Przez News: http://soles.tius.pl/
  • +48 (603) 6021XX

Tagi:

news

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Podobne wiadomości Показати ще

Wiadomości z firmy
access_time11/27/2018 2:29 p.m.

Dom na eksport: "Chata-Zrub" teraz pracuje także w Polsce

Wiadomości z firmy
access_time05/10/2017 9:09 a.m.

Firma "ALTERGUMA" - producent wyrobów gumowych poszukuje dystrybutorów!

Wiadomości z firmy
access_time10/17/2016 12:00 p.m.

Ekskluzywne firmowe torby z haftem teraz można kupić w Polsce!

Wiadomości z firmy
access_time10/17/2016 12:00 p.m.

TM "Dr. Wełna" przedstawia towary dla polskich nabywców

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create