×

Zamawianie miejsc docelowych TIUS.PL

 
Rejestracja firmy
 

Najlepsze oświetlenie dla domu – co radzą eksperci!

Najlepsze oświetlenie dla domu – co radzą eksperci!

Oświetlenie domu Państwa decyduje nie tylko o nastroju wnętrza, ale także o ich funkcjonalności. Żeby gotowanie, czytanie czy codzienny odpoczynek był przyjemnością warto pamiętać kilka ważnych rzeczy.

Plastyczne właściwości światła pozwalają ukryć wady każdego wnętrza lub podkreślają jego najlepsze strony. Dobrze zprojektowane rozwiązania mogą także poprawić proporcje mieszkania, optycznie rozszerzyć lub wydłużyć pokój. Oprócz tego, oryginalne lampy i różne barwy światła zapewniają dekoracyjny efekt i wprowadzają wygodną atmosferę. Projektując oświetlenie warto pamiętać, że każde pomieszczenie ma swoje funkcji i wymaga indywidualnych rozwiązań.

Naprzykład, w salonie, gdzie spędzamy dużo swojego wolnego czasu, często wykonujemy czynności, wymagające światła o różnym natężeniu. Ważnym jest nie tylko oświetlenie ogólne, ale i miejscowe. W wysokich czy przestronnych pomieszczeniach, jako światło sufitowe doskonale sprawdzą się żyrandole. Natomiast do niewielkiego salonu będą pasowały plafony lub reflektory halogenowe. Projektanci radzą, że także ważnym jest, aby wybrana lampa równomiernie oświetlała cały salon. Najlepszą decyzją będzie lampa z możliwością regulacji, która pozwoli dopasować światło do indywidualnych potrzeb.


W kuchni najlepiej będzie zainstalować kilka źródeł światła. Oświetlenie sufitowe powinno wypełniać całe wnętrze ciepłą barwą, która stworzy przyjemny klimat. Ważno, żeby zastosowany sprzęt świetlny nie tylko umilał domownikom, ale także ułatwiał wykonywanie codziennej pracy domowej. W tym celu stosuje się dodatkowe światło, umieszczone nad stołem kuchennym. W części jadalnej dobrze sprawdzą się zarówno lampy wiszące. Kolejne źródło światła powinno znajdować się pod szafkami wiszącymi, tak aby równomiernie rozświetlić powierzchnie i ułatwić przygotowywanie posiłków czy zmywanie.

Głównym zadaniem oświetlenia sypialnianego jest stworzenie przyjemnej atmosfery, dlatego pierwszoplanową rolę powinny odgrywać miejscowe i dekoracyjne iluminacje. Dobrym rozwiązaniem będą kinkiety, lampy stojące i stolowe. Miłośnikom książek przydadzą się lampy nocne z regulowanym kątem padania promienia i możliwością zmiany natężenia światła.

Funkcjonalność pomieszczeń i, panujący w nich nastrój, zależy od różnych elementów. Przemyślany wybór mebli, dodatków tekstylnych oraz właściwe projektowanie oświetlenia - to gwarancja pięknego wyglądu wnętrz i dobrego humoru Państwa. Właśnie takie projekty i sprzęt oświetleniowy do nich oferuje Państwu studio „EliteLight". Macie możliwość zamówić projektowanie designu lub kupić oryginalne oświetlenie i zrealizować swoje kreatywne pomysły.

Gwarantujemy, że będziecie Państwo zadowoleni! Zapraszamy do współpracy!

Napisz do autora Zamówić dzwonek
 
Przez News: http://elitelamp.tius.pl/
  • +38 (067) 324-06-XX

Tagi:

goods

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Podobne wiadomości Показати ще

Wiadomości z firmy
access_time11/27/2018 2:29 p.m.

Dom na eksport: "Chata-Zrub" teraz pracuje także w Polsce

Wiadomości z firmy
access_time05/10/2017 9:09 a.m.

Firma "ALTERGUMA" - producent wyrobów gumowych poszukuje dystrybutorów!

Wiadomości z firmy
access_time10/17/2016 12:00 p.m.

Ekskluzywne firmowe torby z haftem teraz można kupić w Polsce!

Wiadomości z firmy
access_time10/17/2016 12:00 p.m.

TM "Dr. Wełna" przedstawia towary dla polskich nabywców

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create