×

Zamawianie miejsc docelowych TIUS.PL

 
Rejestracja firmy
 

Grillowanie z wyższej półki – po Novemu!

Grillowanie z wyższej półki – po Novemu!

Wiosenna aura sprzyja spotkaniom na świeżym powietrzu, wspólnemu biesiadowaniu w gronie rodziny i przyjaciół. Słońce, przyroda budząca się do życia, coraz dłuższe wieczory to oznaki nie tylko zmieniającej się pory roku, ale także zachęta, by rozpocząć sezon grillowy. Niestety, potrawy z grilla najczęściej kojarzą się z posiłkami wyjątkowo niekorzystnymi dla naszego zdrowia. Jest jednak na to sposób – wystarczy zadbać o dobór produktów. Dla osób ceniących wysokiej jakości wyroby mięsne przygotowaliśmy specjalną linię Grill, która pozwoli bez obaw delektować się aromatycznymi, smacznymi i zdrowymi specjałami przygotowanymi na ruszcie. Wszystko za sprawą składu, bowiem produkty z nowo wprowadzonej linii, sygnowanej marką Nove, nie zawierają MOM, sztucznych barwników oraz dodatku glutaminianu sodu, zawierają natomiast 100% mięsa wieprzowego. Produkty dostępne są w 600 g opakowaniach.

Linia Grill zaspokoi gusta najbardziej wymagających smakoszy. Entuzjaści oryginalnych smaków powinni zwrócić uwagę na kaszankę białą z bazylią i pomidorami, miłośnicy kaszy zaś na kaszankę gryczaną. Marka Nove przygotowała także propozycje dla tradycjonalistów – zwolenników klasyki ucieszy z pewnością obecność w linii Grill kiełbasy śląskiej, nowoczesnej jej wersji z serem gouda, jak również kaszanki jęczmiennej. Dla podkreślenia walorów smakowych potraw do każdego wyrobu dołączono dodatkowo ketchup i musztardę firmy Develey. Tak skomponowany zestaw to gwarancja udanego grillowania!

http://www.zmnove.pl/

Napisz do autora Zamówić dzwonek
 
Przez News: http://about.tius.pl/
  • +38 (067) 36138XX

Tagi:

news news

Komentarze (Komentarze mogą wnosić tylko zarejestrowani użytkownicy. )

 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

Jesteście pewne, że chcecie zawiadomić administrację portalu o tym, że użytkownik narusza zasady komentowanie i rozmieszczenie kontentu?


Zawiadomić

Skasować
 
 
 
Skarga na komentarz Zamknąć okno

 
 

Podobne wiadomości Показати ще

Wydarzenia
access_time03/21/2017 2:13 p.m.

III Polsko-Ukraińska Konferencja Biznesowa

Wydarzenia
access_time11/25/2016 12:00 p.m.

Trend przyszłości - międzynarodowa e-commerce!

Wydarzenia
access_time06/05/2015 3:23 p.m.

Kompania "Termopak-engineering" wychodzi na polski rynek

Wydarzenia
access_time04/23/2015 8:42 a.m.

Nasza firma rozwija się

 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create